• Kraunamos nuotraukos
    Kodas: SKU#163567202145744791

    Jungtys-adapteriai leidžia naudotis tais pačiais komunikavimo įrenginiais dirbant su naujaisias, 5-os klasės ir senesnių versijų Solinst prietaisais (Edge, Gold). 

  • Svarbus skirtumas tarp naujų Levelogger 5 serijos prietaisų ir ankstesnių Edge ir Gold versijų yra optinė sąsaja (vadinama optinė “akis”). Levelogger 5 klasės prietaisai turi vieną didelę optinę “akį”, o Edge ir Gold matuokliai turėjo dvi mažesmes “akutes” ir skylutę metaliniam strypeliui. Kad galima būtų naudoti tuos pačius komunikacijos prietaisus dirbant su senomis ir naujomis lygio matuoklių versijomis (optinius skaitytuvus prietaisų programavimui biure, duomenų skaitiklius laukuose ir pan.), Solinst gamina jungtis adapterius, įgalinančius tokią komunikaciją.
    Levelogger 5 – Edge adapteris (Nr. 114261) leidžia prijungti Leveleogger 5 prie senesnių versijų USB optinių skaitytuvų, optinių adapterių ir tiesioginio nuskaitymo kabelių.
    Edge-Levelogger 5 adapteris (Nr. 114262) leidžia prijungti Edge/Gold serijų prietaisus prie naujojo skaitytuvo 5, lauko skaitytuvo 5, L5 adapterių ir L5 tiesioginio nuskaitymo kabelių.