Telemetrinis duomenų siųstuvas 5 (LevelSender 5)

 • 100Lt
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Telemetrinis duomenų siųstuvas siunčia skaitmeninius duomenis iš  Solinst duomenų kaupėjų į vartotojo elektroninio pašto dėžutę arba į išmanųjį įrenginį.

  Telemetrinis duomenų siųstuvas LevelSender – tai nesudėtinga telemetrinė sistema, siunčianti skaitmeninius duomenis iš laukuose esančių Solinst duomenų kaupėjų į vartotojo elektroninio pašto dėžutę arba į išmanųjį įrenginį. Kompaktiškas siųstuvas montuojamas dviejų colių (50 mm) arba 4 colių (100 mm) skersmens gręžinio viduje. Prie vieno duomenų siųstuvo galima prijungti vieną Solinst duomenų kaupėją, tačiau galima įsigyti jungtį, leidžiančią prijungti du prietaisus (pvz. lygio matuoklį ir barologerį).
  Duomenų siųstuvo darbo režimas (duomenų nuskaitymas nuo matavimo prietaisų ir siuntimas į vartotojo kompiuterį ar telefoną) užprogramuojamas biure, prijungus siųstuvą prie kompiuterio per USB jungtį. Siųstuvo darbo režimo pakeitimai taip gali būti atlikti nuotoliniu būdu iš vartotojo biuro.
  Duomenys tekstinių failų pavidalu siunčiami vartotojui elektroniniu paštu arba SMS žinute. Duomenys automatiškai išsaugomi vartotojo kompiuteryje kaip atskiri failai arba gali būti nukreipiami į duomenų bazes.
    

  Žr. detalesnį prietaiso aprašymą anglų kalba/ Data Sheet in English