104 modelio akustinis vandens lygio matuoklis

 • 100Lt
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Akustinis vandens lygio matuoklis yra bekontaktinis prietaisas, fiksuojantis statinį vandens lygį gręžiniuose, pjezometriniuose ar kituose uždaruose vamzdžiuose. 

  Gamintojas
  Solinst

   Solinst akustinis vandens lygio matuoklis yra paprastas nešiojamas  prietaisas, kurį sudaro valdymo pultas su prie jo prijungtu zondu. Vandens lygio matavimams didelio skersmens gręžiniuose naudojama speciali plastikinė plokštė, o patogumo dėlei prietaisas nešiojamas lauko krepšyje. Vandens lygio matuoklis skleidžia akustinę bangą gręžinyje arba pjezometriniame vamzdyje ir matuoja nuo vandens atsimušusios bangos grįžimo greitį. Matavimo rodmenys fiksuojami valdymo pulto skystųjų kristalų ekrane. Prieš atliekant vandens lygio matavimą į prietaiso programą galima įvesti gręžinio parametrus, tokius kaip jo skersmuo, vamdžio aukštis nuo žemės paviršiaus, temperatūra ir kt. Gali būti nustatomi minimalus ir maksimalus vandens gylio intervalas, siekiant išvengti klaidinančių garso bangos atspindžių nuo gręžinyje esančių žinomų kliūčių. 

  Solinst akustinis vandens lygio matavimo prietaisas dirba vertikaliuose ir iškreivintuose gręžiniuose ir patikimai fiksuoja iki 600 m gylyje slūgsančio požeminio vandens lygį.  

  Žr. detalesnį prietaiso aprašymą anglų kalba/Datasheet in English