Lygio matuoklių 5 sąsaja su Androido ir Apple išmaniaisiais įrenginiais (App Interface for Android & Apple)

 • 100Lt
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Lygio matuoklių mobili programėlė ir interfeisas sukurti belaidžiam komunikavimui su Solinst elektroniniais vandens lygio ir temperatūros matavimo prietaisais.

  Gamintojas
  Solinst

  Lygio matuoklių mobili programėlė sukurta belaidžiam komunikavimui su Solinst elektroniniais vandens lygio ir temperatūros matavimo prietaisais per Bluetooth technologijas. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš Google Play į savo mobilųjį įrenginį su Android operacine Sistema arba iš Apple Store į išmanųjį telefoną su Apple IOS operacine sistema.
  Vandens lygio matavimo prietaisai prijungiami prie programėlės specialiu vartotojo sąsajos įrenginiu (App Interface) - paprastu nešiojamu prietaisu, prie kurio prijungiamas tiesioginis duomenų nuskaitymo laidas, adapteris, LevelVent galvutė arba AquaVent galvutės jungties laidas. Jūsų Android arba Apple išmanusis įrenginys suporuojamas su lygio matuokliu mobiliąja programėle per belaidę Bluetooth® technologiją.
  Solinst lygio matuoklių mobili programėlė ir sąsaja (interfeisas) yra paprasta naudoti. Ji teikia visa informaciją apie prijungtą lygio matavimo prietaisą, įskaitant baterijos išsikrovimo lygį, prietaiso serijos numerį, stebimojo taško vietą.
  Programėle galima užprogramuoti matavimo prietaisą, nesivežant į laukus nešiojamo kompiuterio. Programėlė ir interfeisas leidžia matyti prijungto prietaiso einamuosius (momentinius) matavimus, o taip pat žiūrėti duomenis grafiniame bei duomenų bazių formatuose. Duomenys gali būti perkelti į jūsų išmanųjį įrenginį, o vėliau į jūsų kompiuterį arba išsiųsti elektroniškai. Duomenys gali būti kompensuoti naudojant Data Wizard programą. Per mobiliąją programėlę galima sukalibruoti LTC 5 elektros laidumo parametrus arba nuskaityti lygio matuoklio diagnostinę informaciją
  Privalumai
  • belaidis komunikavimas su lygio matuokliais
  • labai efektyvus duomenų rinkimas
  • nereikia vežtis kompiuterio į laukus
  • naudojama išmanioji technologija, kurią jūs jau naudojate
  • leidžia užprogramuoti ir paleisti prietaisu laukuose
  • įgalina stebėti einamuosius matavimus arba išsaugoti ir elektroniškai išsiųsti matavimo duomenis
    

  Žr. detalesnį aprašymą anglų kalba/ Data sheet in English