Mechaniniai ir elektriniai prietaisai

 • 101 D modelio vandens lygio žemėjimo matuoklė

  101 D modelio matuoklė naudojama ne tik statinio vandens lygio matavimams, bet ir vandens pažemėjimo fiksavimui gręžiniuose, gręskylėse ir rezervuaruose

  100Lt
  103 modelio sužymėtas gylio matavimo kabelis

  1,6 mm skersmens kas 5 cm lazeriu sužymėtas vytų plieninių gijų kabelis su nerūdijančio plieno pasunkintu antgaliu  sumontuotas ant tvirtos ritės naudojamas gręžinio gyliui matuoti.

  100Lt
  107 modelio temperatūros, lygio ir elektros laidžio (TTL) matuoklė

  TLL matuoklė yra labai naudinga sudarant bendrus vandens temperatūros ir elektros laidumo profilius gręžiniuose ir atviruose vandens telkiniuose.

  100Lt
  102 modelio vyto laido matuoklė

  Matuoklė gerai tinka matuoti vandens lygį mažo skersmens vamzdžiuose (nuo 10 mm) ar pjezometruose.

  100Lt
  Skirtingų skysčių (naftos ir vandens) lygio matuoklė

  Vandens /naftos produkto sluoksnio lygio ir storio matuoklę, sukurtą darbui lauko sąlygose, sudaro 16 mm skersmens zondas, lanksti plokščia juosta ir tvirta ritė

  100Lt
  101 modelio juostinė vandens lygio matuoklė

  101 modelio vandens lygio matuoklėje naudojama ypatingai patvari, netįstanti, polivinilideno fluorido (PVDF), lazerine technologija tiksliai kas milimetrą sužymėta, sertifikuota juosta. Atitinkamos formos juostos skerspjūvis apsaugo nuo ją prilipimo prie drėgnų apsauginių vamzdžių.

  100Lt
  Juostinė elektrinė vandens lygio matuoklė

  101B modelio vandens lygio matuoklė yra paprastas ir palyginus nebrangus, tačiau patvarus ir patikimas vandens lygio matavimo prietaisas. Juo galima matuoti vandens lygį gręžiniuose, gręžskylėse, vamzdžiuose ir talpyklose.

  100Lt
  Vandens-naftos sluoksnio matuoklės mini modelis

  122 modelio vandens-naftos sluoksnio matuoklė yra patogus naudojimui ir darbui laukuose mažesnis matuoklės variantas.

  100Lt
  Vandens lygio ir temperatūros profilio matuoklė

  Vandens lygio ir temperatūros (VLT) matuoklė puikiai tinka statinio vandens lygio matavimui ir vandens stulpo temperatūros profilio nustatymui šuliniuose, gręžiniuose, rezervuaruose ir atviruose vandens telkiniuose.

  100Lt