Vandens lygio matuoklių 5 jungtys-adapteriai

 • 100Lt
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Jungtys-adapteriai leidžia naudotis tais pačiais komunikavimo įrenginiais dirbant su naujaisias, 5-os klasės ir senesnių versijų Solinst prietaisais (Edge, Gold).

  Gamintojas
  Solinst

  Svarbus skirtumas tarp naujų Levelogger 5 serijos prietaisų ir ankstesnių Edge ir Gold versijų yra optinė sąsaja (vadinama optinė “akis”). Levelogger 5 klasės prietaisai turi vieną didelę optinę “akį”, o Edge ir Gold matuokliai turėjo dvi mažesmes “akutes” ir skylutę metaliniam strypeliui. Kad galima būtų naudoti tuos pačius komunikacijos prietaisus dirbant su senomis ir naujomis lygio matuoklių versijomis (optinius skaitytuvus prietaisų programavimui biure, duomenų skaitiklius laukuose ir pan.), Solinst gamina jungtis adapterius, įgalinančius tokią komunikaciją.
  Levelogger 5 – Edge adapteris (Nr. 114261) leidžia prijungti Leveleogger 5 prie senesnių versijų USB optinių skaitytuvų, optinių adapterių ir tiesioginio nuskaitymo kabelių.
  Edge-Levelogger 5 adapteris (Nr. 114262) leidžia prijungti Edge/Gold serijų prietaisus prie naujojo skaitytuvo 5, lauko skaitytuvo 5, L5 adapterių ir L5 tiesioginio nuskaitymo kabelių.
    

  Žr.detalesnę informacija anglų kalba/ Data sheet in English: