Matavimo uomenų skaitytuvas

 • 100Lt
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Patogus lauko duomenų kopijavimo ir perkėlimo į kompiuterį prietaisas

  Gamintojas
  Solinst

  Duomenų skaitytuvas yra paprastas nešiojamas prietaisas, kuris nukopijuoja duomenis iš Solinst slėgio ir temperatūros daviklių laukuose į USB laikmeną vieno mygtuko paspaudimu. Skaitytuvas prijungiamas prie tiesioginio duomenų nuskaitymo kabelio arba tiesiog prie vandens lygio matuoklio per adapterį.
  Kiekvienas skaitytuvas parduodamas su Solinst 512 Mb USB laikmena, tačiau gali būti naudojamos ir kitokios USB atminties laikmenos. Kai duomenys nukopijuojami į USB atminties laikmeną, jie taip pat išlieka ir lygio matuoklio atmintyje. Lygio matuoklio darbas nesutrikdomas, jis nuskaitymo metu tęsia matavimus. Diodo lemputė parodo, kai duomenys yra nuskaityti. Skirtingos diodo lemputės spalvos parodo ar prietaisas yra įjungtas, ar duomenys yra skaitomi ir kada jie sėkmingai perkelti iš lygio matuoklio į USB atmintinę.

  Techninės charakteristikos
  Medžiagos:  316 markės nerūdijantis plienas
  Darbinė temperatūra:  -20oC - +50oC
  Maitinimo šaltinis:  9V keičiamas šarminis ličio elementas
  Atminties dydis: pilni duomenys iš 60  lygio matuoklių
  Matmenys: ø 45,7 mm x 99,3 mm
  Svoris: 180 gramų
  Dirba su: Levelogger Edge, Barologger Edge, Levelogger Junior Edge, LTC Levelogger Junior, Rainlogger Edge, taip pat su senesnio modelio Levelogger Gold, Barologger Gold, Levelogger Junior ir Rainlogger.
   

  Žr. detalesnį aprašymą anglų kalba/ Data sheet in English